- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F zástrčky Twist
- KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/6.8*P10
KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/6.8*P10
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/6.8*P10Skladom2,17 EUR1,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: "F" Trieda kábla ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 6.8 ; Vybrané vlastnosti: Tesniaca gumička ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | "F" Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Skrutkované |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 6.8 ± 0.05 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | Ø 11 mm x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





