- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Ostatné spoje
- KONEKTORY PRE FOTOVOLTAICKÉ INŠTALÁCIE SC4/ZAC*P5
KONEKTORY PRE FOTOVOLTAICKÉ INŠTALÁCIE SC4/ZAC*P5
- Kompletné špecifikácie
KONEKTORY PRE FOTOVOLTAICKÉ INŠTALÁCIE SC4/ZAC*P5Skladom4,21 EUR3,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 5 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: komplet (M + F) ; Menovité napätie: 1000 V ; Menovitý prúd: 30 A ; Určenie: Fotovoltaické inštalácie - Pre kábel 2.5mm2, 4mm2, 6mm2; Index of Protection: IP67 ; Trieda horľavosti: UL94-VO ;
| V balení: | 5 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | komplet (M + F) |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Menovitý prúd: | 30 A |
| Materiál: | Plast + Kov |
| Farba: | Čierny |
| Určenie: | Fotovoltaické inštalácie - Pre kábel 2.5mm2, 4mm2, 6mm2 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda horľavosti: | UL94-VO |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | Ø 19 x 87 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




