- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA DS-1LN6-UU Hikvision
KRÚTENÁ DVOJLINKA DS-1LN6-UU Hikvision
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA DS-1LN6-UU HikvisionSkladom0,77 EUR0,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Žáner: UTP kat. 6 ; Vnútorný vodič: Ø 0.565 mm AWG 23, Drôt Cu=99.95% ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6.2 mm PVC ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 6 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.565 mm AWG 23, Drôt Cu=99.95% |
| Odpor: | ≤ 9.38 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.2 mm PVC |
| Farba povlaku: | Oranžový |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Splňovanie normy: | ANSI/TIA-568.2-D, ISO/IEC11801, RoHS 2.0 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 75 °C |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





