- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA FTP/K6/305M CONOTECH
KRÚTENÁ DVOJLINKA FTP/K6/305M CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA FTP/K6/305M CONOTECHSkladom0,66 EUR0,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Žáner: FTP kat. 6, Tienená ; Vnútorný vodič: Ø 0.57 mm, Cu Drôt ; Tienenie: PE, Polyesterová fólia, Hliníková Fólia ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6.0 mm - PVC ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | FTP kat. 6, Tienená |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.57 mm, AWG 23, Cu Drôt |
| Tienenie: | PE, Polyesterová fólia, Hliníková Fólia |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.0 mm - PVC |
| Odpor: | 9 Ω / 100 m |
| Farba povlaku: | Šedý |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





