- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM920I-5EF-GRAY 305 m FTP KAT. 5E DAHUA
KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM920I-5EF-GRAY 305 m FTP KAT. 5E DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM920I-5EF-GRAY 305 m FTP KAT. 5E DAHUASkladom222,70 EUR181,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m, Cena za balenie ; Žáner: FTP kat. 5e ; Vnútorný vodič: Ø 0.52 mm Cu=99.95% ;
| V úseku: | 305 m, Cena za balenie |
| Žáner: | FTP kat. 5e |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.52 mm - AWG 24, Drôt Cu=99.95% |
| Odpor: | ≤ 9.5 Ω / 100 m |
| Tienenie: | Polyester-hliníková fólia + Odvodňovací drôt CuSn |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.2 mm, PVC |
| Trieda horľavosti: | Eca |
| Farba povlaku: | Šedý |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 10 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




