- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM923I-6UN-CD-PURPLE 305 m UTP KAT. 6 DAHUA
KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM923I-6UN-CD-PURPLE 305 m UTP KAT. 6 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA PFM923I-6UN-CD-PURPLE 305 m UTP KAT. 6 DAHUASkladom173,80 EUR141,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m, Cena za balenie ; Žáner: UTP kat. 6 ; Vnútorný vodič: Ø 0.53 mm Cu=99.97% ;
| V úseku: | 305 m, Cena za balenie |
| Žáner: | UTP kat. 6 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.53 mm Cu=99.97%, Drôt - AWG 24 |
| Odpor: | ≤ 9.38 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.0 mm, Povlak LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nepatrné množstvo toxických plynov uvoľňovaných počas spaľovania |
| Farba povlaku: | Fialový |
| Hmotnosť: | 41.46 kg/km |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 10 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





