- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA S/FTP/K7/500M/SET Cca s1a d1 a1 NETSET
KRÚTENÁ DVOJLINKA S/FTP/K7/500M/SET Cca s1a d1 a1 NETSET
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA S/FTP/K7/500M/SET Cca s1a d1 a1 NETSETSkladom1,00 EUR0,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Žáner: S/FTP, Tienená - FTP kat. 7 ; Vnútorný vodič: Ø 0.56 mm, Cu Drôt ; Tienenie: PE, Hliníková Fólia, Opletenie z hliníkovej sieťky ; Vonkajšie opláštenie: Ø 7.6 mm - PVC LSZH ; Trieda horľavosti: Cca s1a d1 a1 ;
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | S/FTP, Tienená - FTP kat. 7 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.56 mm, AWG 23, Cu Drôt |
| Tienenie: | PE, Hliníková Fólia (samostatne pre každý pár), Opletenie z hliníkovej sieťky |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 7.6 mm - PVC LSZH |
| Trieda horľavosti: | Cca s1a d1 a1 |
| Odpor: | 9.38 Ω / 100 m |
| Farba povlaku: | Šedý |
| Výrobca / Značka: | NETSET |
| Záruka: | 15 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




