- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EU-C-WHITE DAHUA
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EU-C-WHITE DAHUA
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP PFM920I-5EU-C-WHITE DAHUASkladom132,72 EUR107,90 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m, Cena za balenie ; Žáner: UTP kat. 5e ; Vnútorný vodič: Ø 0.5 mm Cu=99.97% - OFC (Oxygen Free Copper) ;
| V úseku: | 305 m, Cena za balenie |
| Žáner: | UTP kat. 5e |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.5 mm Cu=99.97% - OFC (Oxygen Free Copper), Drôt - AWG 24 |
| Odpor: | max. 9.5 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.1 mm PVC |
| Farba povlaku: | Biela |
| Hmotnosť: | 28.5 kg/km |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





