- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/PE
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/PE
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/PESkladom0,48 EUR0,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 0.5 mm Cu ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 5e |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.5 mm Cu Drôt |
| Odpor: | 8.7 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | 6.0 mm PE |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Splňovanie normy: | PN-EN-50173, PN-EN-50173, ISO/IEC 61156-5 edition: 2002, ISO/IEC 11801 |
| Záruka: | 15 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





