- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/SET
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/SET
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/SETSkladom0,47 EUR0,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 0.5 mm Cu ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 5e |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.5 mm Cu Drôt |
| Odpor: | |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 5.0 mm PVC |
| Farba povlaku: | Šedý |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 28.5 kg/km |
| Záruka: | 15 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





