- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/ZEL/CON
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/ZEL/CON
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/305M/ZEL/CONSkladom0,59 EUR0,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Žáner: Gélová ; Vnútorný vodič: Ø 0.5 mm Cu ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 5e Gélová |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.5 mm Cu Drôt |
| Odpor: | 9.2 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





