- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/500M/ZEL/CON CONOTECH
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/500M/ZEL/CON CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K5/500M/ZEL/CON CONOTECHSkladom0,53 EUR0,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Žáner: UTP kat. 5e, Gélová ; Vnútorný vodič: Ø 0.51 mm Cu - AWG 24 ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6 mm PE ;
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 5e, Gélová |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.51 mm ± 0.02 mm Cu = 99.99 %, Drôt - AWG 24 |
| Odpor: | ≤ 9.3 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Stred kábla je vyplnený gélom, ktorý zabraňuje pozdĺžnemu prenikaniu vody |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6 mm PE ± 0.02 mm |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Splňovanie normy: | ISO/IEC 11801:2010, EN 50173-1:2011, IEC 61156-5:2002, TIA/EIA 568-B.2:2001 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





