- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/305M/SET/P NETSET
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/305M/SET/P NETSET
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/305M/SET/P NETSETSkladom0,65 EUR0,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 0.54 mm Cu ;
| V úseku: | 305 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 6 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.54 mm Cu Drôt |
| Odpor: | |
| Tienenie: | ![]() |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.1 mm, PVC |
| Farba povlaku: | Fialový |
| Vybrané vlastnosti: | Parametre značne prekračujú požiadavky kategórie 6 |
| Trieda horľavosti: | Eca |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 40.4 kg/km |
| Výrobca / Značka: | NETSET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





