- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- UTP, FTP káble
- KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/500M/ZEL NETSET
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/500M/ZEL NETSET
- Kompletné špecifikácie
KRÚTENÁ DVOJLINKA UTP/K6/500M/ZEL NETSETSkladom0,74 EUR0,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 0.565 mm Cu ; Vybrané vlastnosti: The core of the cable is filled with gel, which prevents longitudinal water penetration ;
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Žáner: | UTP kat. 6 |
| Vnútorný vodič: | Ø 0.565 mm Cu Drôt |
| Odpor: | 9.5 Ω / 100 m |
| Tienenie: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | The core of the cable is filled with gel, which prevents longitudinal water penetration |
| Vonkajšie opláštenie: | 7.1 mm PE |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Splňovanie normy: | EN50575:2014 |
| Výrobca / Značka: | NETSET |
| Záruka: | 15 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





