- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- KRYT HDD Y-3036A DiskGuard Raiden, 2.5 " UNITEK
KRYT HDD Y-3036A DiskGuard Raiden, 2.5 " UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KRYT HDD Y-3036A DiskGuard Raiden, 2.5 " UNITEKSkladom8,09 EUR6,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podporované pevné disky: 1 x SATA III, 2.5 " ; Výstupy: 1 x USB-C ;
| Podporované pevné disky: | 1 x SATA III, 2.5 " |
| Výstupy: | 1 x USB-C, max. 5 Gb/s |
| Signalizácia stavu práce: | Diódy LED |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Port USB |
| Kryt: | Desktop, Plastová |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 131 x 83 x 15 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





