- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Príslušenstvo k automatike
- LED AMPLIFIER AMPBOX/BLEBOX 12 ... 24 V DC
LED AMPLIFIER AMPBOX/BLEBOX 12 ... 24 V DC
- Kompletné špecifikácie
LED AMPLIFIER AMPBOX/BLEBOX 12 ... 24 V DCSkladom22,87 EUR18,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Works with LED controllers, (RGB/RGBW/CCT/MONO) 12-24V LED strips ; Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 480 W ; Počet vstupov: 4 ; Počet výstupov: 4 ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Vybrané vlastnosti: Korekcia signálu : digitálny, Ochrany : optical isolation ;
| Použitie: | |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 480 W |
| Celkový maximálny prúd: | 20 A ( 5 A / Kanál ) |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 48 x 39 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





