- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MENIČ NAPÄTIA INV/24/2000/MS/S EUROPOWER
MENIČ NAPÄTIA INV/24/2000/MS/S EUROPOWER
- Kompletné špecifikácie
MENIČ NAPÄTIA INV/24/2000/MS/S EUROPOWERSkladom141,49 EUR115,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 24 V DC ; Výstupné napätie: 230 V AC (Modified Sine Wave) ; Výkon: 4000 W (dočasná práca), 2000 W (neprerušovaný chod) ; Dĺžka káblov: 0.5 m ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 230 V AC (Modified Sine Wave) |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | |
| Účinnosť: | ≤ 88 % |
| Dĺžka káblov: | 0.5 m každý |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2.74 kg |
| Rozmery: | 315 x 167 x 92 mm |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 1 rok |
Tovar zaradený v kategóriách






