- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Monitory
- Kancelárske monitory
- MOBILNÝ MONITOR S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU HDMI, USB-C, AUDIO PM16-F201SDT 15.6 " DAHUA
MOBILNÝ MONITOR S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU HDMI, USB-C, AUDIO PM16-F201SDT 15.6 " DAHUA
- Kompletné špecifikácie
MOBILNÝ MONITOR S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU HDMI, USB-C, AUDIO PM16-F201SDT 15.6 " DAHUASkladom144,91 EUR117,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 15.6 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 75 ;
| Veľkosť obrazovky: | 15.6 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Hustota pixelov: | 141.21 PPI |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6 ms |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 1 W |
| Signálové konektory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 6 bit + FRC |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Životnosť: | 30.000 h |
| Typ puzdra: | Plast |
| Správa napájania: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC, 3 A |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 40 °C |
| Rozmery: | 355.4 x 223.2 x 12.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






