- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-516 PULSAR
MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-516 PULSAR
- Kompletné špecifikácie
MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-516 PULSARSkladom32,64 EUR26,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max), 30 V DC / 250 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Energeticky nezávislá pamäť EEPROM, Rozsah nastavenia času 1 s ... 99 h, ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 51 mA (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 100 x 43 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




