- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-525
MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-525
- Kompletné špecifikácie
MODUL ČASOVÉHO RELÉ AWZ-525Skladom15,79 EUR12,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 14 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Rozsah nastavenia času 1. Rozsah : 1 s ... 60 s, 2. Rozsah : 5 s ... 5 minút ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 14 V DC |
| Spotreba prúdu: | 25 mA (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | 1. Rozsah : 1 s ... 60 s , 2. Rozsah : 5 s ... 5 minút |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 59 x 43 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




