- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL ČASOVÉHO RELÉ OR-PRE-454/UNI ORNO
MODUL ČASOVÉHO RELÉ OR-PRE-454/UNI ORNO
- Kompletné špecifikácie
MODUL ČASOVÉHO RELÉ OR-PRE-454/UNI ORNOSkladom58,16 EUR47,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 12 ... 230 V AC / DC ; Maximálne zaťaženie relé: 16 A 250 V AC 16 A 24 V DC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Rozsah nastavenia času : 1 s / 10 s / 1 m / 10 m / 1 h / 10 h / 1 day / 10 dni ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 12 ... 230 V AC / DC |
| Rated power consumption: | ≤ 1.5 W |
| Maximálne zaťaženie relé: | 16 A 250 V AC 16 A 24 V DC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | 1 s / 10 s / 1 m / 10 m / 1 h / 10 h / 1 day / 10 dni |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| Rozmery: | 90 x 17 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




