- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Reléové moduly
- 12V DC
- MODUL ČASOVÉHO RELÉ PK1-12-ZPC DELTA
MODUL ČASOVÉHO RELÉ PK1-12-ZPC DELTA
- Kompletné špecifikácie
MODUL ČASOVÉHO RELÉ PK1-12-ZPC DELTASkladom6,41 EUR5,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 10 ... 16 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC ; Výstup: 1 x NO/NC ; Vybrané vlastnosti: Rozsah nastavenia času 1. Rozsah : 2 s ... 60 s, 2. Rozsah : 10 s ... 10 minút ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 10 ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | 35 mA (max) |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | 1. Rozsah : 2 s ... 60 s , 2. Rozsah : 10 s ... 10 minút |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Rozmery: | 47 x 40 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




