- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL MENIČA SO ZÁSUVKOU USB PZD-USB/12-5V DC/DC
MODUL MENIČA SO ZÁSUVKOU USB PZD-USB/12-5V DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL MENIČA SO ZÁSUVKOU USB PZD-USB/12-5V DC/DCSkladom1,59 EUR1,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 12 V DC ; Výstupné napätie: 5 V DC - Zásuvka USB ; Výstupný prúd: 2 A (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 12 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 V DC - Zásuvka USB |
| Výstupný prúd: | 2 A (max) |
| Rozmery: | 27 x 16 x 9 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





