- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA ASDC-100-120-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA ASDC-100-120-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA ASDC-100-120-OF DC/DC ATTESkladom36,36 EUR29,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 16 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 8 A (max) ; Výkon: max. 100 W ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 16 ... 56 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 8 A (max) |
| Výkon: | max. 100 W |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.037 kg |
| Rozmery: | 77 x 42 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





