- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA ASDC-200-AD1-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA ASDC-200-AD1-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA ASDC-200-AD1-OF DC/DC ATTESkladom36,40 EUR29,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 16 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 5 ... 24 V DC ; Výstupný prúd: 8 A (max) ; Výkon: 200 W @ 24 V (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 16 ... 56 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 ... 24 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 8 A (max) |
| Výkon: | 200 W @ 24 V (max) |
| Minimálny rozdiel napätia medzi výstupom a vstupom: | 3 V |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 0.037 kg |
| Rozmery: | 74 x 42 x 20 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





