- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA ASDC-40-050-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA ASDC-40-050-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA ASDC-40-050-OF DC/DC ATTESkladom36,34 EUR29,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 16 ... 56 V DC ; Výstupné napätie: 5 V DC ; Výstupný prúd: 8 A (max) ; Výkon: 40 W ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 16 ... 56 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 8 A (max) |
| Výkon: | 40 W |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 0.037 kg |
| Rozmery: | 74 x 41 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





