- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA ASDIC-60-121-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA ASDIC-60-121-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA ASDIC-60-121-OF DC/DC ATTESkladom39,49 EUR32,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 20 ... 30 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 5 A (max) ; Výkon: 60 W (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 20 ... 30 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 5 A (max) |
| Výkon: | 60 W (max) |
| Ochrany: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Galvanická izolácia medzi vstupným a výstupným obvodom |
| Určenie: | na napájani e kamier |
| Hmotnosť: | 0.051 kg |
| Rozmery: | 76 x 39 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





