- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA ASUC-30-AD0-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA ASUC-30-AD0-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA ASUC-30-AD0-OF DC/DC ATTESkladom19,59 EUR15,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 10 ... 30 V DC ; Výstupné napätie: 12 ... 48 V DC ; Výstupný prúd: 2.5 A (max) ; Výkon: 30 W @ 12 V (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 10 ... 30 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 ... 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2.5 A (max) |
| Výkon: | 30 W @ 12 V (max) |
| Ochrany: | Zabezpečenie pred opačnou polarizáciou vstupného napätia |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 62 x 31 x 20 mm (s držiakom) 60 x 25 x 16 mm (bez držiaku) |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






