- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA AVC-30-120-OF DC/DC ATTE
MODUL PREVODNÍKA AVC-30-120-OF DC/DC ATTE
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA AVC-30-120-OF DC/DC ATTESkladom31,28 EUR25,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 6 ... 35 V DC ; Výstupné napätie: 12 V DC ; Výstupný prúd: 2.5 A (max) ; Výkon: 30 W (max) ;
| Typ: | Zníženie a zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 6 ... 35 V DC |
| Výstupné napätie: | 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výstupný prúd: | 2.5 A (max) |
| Výkon: | 30 W (max) |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Účinnosť : 90 % @ 12 V / 30 W |
| Určenie: | na napájanie rekordéra - 12 V |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 39 x 61 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





