- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MODUL PREVODNÍKA INV12-GC Green Cell
MODUL PREVODNÍKA INV12-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA INV12-GC Green CellSkladom211,56 EUR172,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 12 V DC ; Výstupné napätie: 230 V AC ; Výkon: 6000 W (max), 3000 W (neprerušovaný chod) ; Dĺžka káblov: 0.6 m ; Vybrané vlastnosti: Vstavaná nabíjačka USB v štandarde Quick Charge 3.0 (5/9/12 V; 18W) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 12 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 500 A |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | |
| Účinnosť: | 85 % (pri plnom zaťažení) |
| Dĺžka káblov: | 0.6 m |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | Vstavaná nabíjačka USB v štandarde Quick Charge 3.0 (5/9/12 V; 18W) |
| Hmotnosť: | 4.43 kg |
| Rozmery: | 387 x 209 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





