- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MODUL PREVODNÍKA IPS-3400
MODUL PREVODNÍKA IPS-3400
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA IPS-3400Skladom135,56 EUR110,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 11 V ... 15 V DC ; Výstupné napätie: 220 V ... 240 V AC (aproximovaná sínusoida), 5 V DC - USB ; Výkon: 3400 W (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 11 V ... 15 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 308 A |
| Výstupné napätie: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | 3400 W (max) 1700 W (neprerušovaný chod) |
| Účinnosť: | 92 % (pri plnom zaťažení) |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 2.3 kg |
| Rozmery: | 286 x 165 x 69 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





