- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MODUL PREVODNÍKA IPS-500-PLUS
MODUL PREVODNÍKA IPS-500-PLUS
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA IPS-500-PLUSSkladom37,96 EUR30,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 10.5 V ... 15.5 V DC ; Výstupné napätie: 225 V ... 235 V AC, 5 V DC - USB ; Výkon: 500 VA (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 10.5 V ... 15.5 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 46 A |
| Výstupné napätie: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | 500 VA (max) 350 W (neprerušovaný chod) |
| Účinnosť: | 92 % (pri plnom zaťažení) |
| Ochrany: | |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Rozmery: | 162 x 105 x 60 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





