- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZD-AMS1117-ADJ DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZD-AMS1117-ADJ DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZD-AMS1117-ADJ DC/DCSkladom0,66 EUR0,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 3 ... 14 V DC ; Výstupné napätie: 1.5 ... 12 V DC ; Výstupný prúd: 0.8 A (max) ; Vybrané vlastnosti: Tepelná ochrana ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 3 ... 14 V DC |
| Výstupné napätie: | 1.5 ... 12 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstupný prúd: | 0.8 A (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Tepelná ochrana |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 49 x 18 x 15 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




