- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZD-XL4015 DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZD-XL4015 DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZD-XL4015 DC/DCSkladom1,92 EUR1,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 8 ... 36 V DC ; Výstupné napätie: 1.25 ... 32 V DC ; Výstupný prúd: 5 A (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 8 ... 36 V DC |
| Výstupné napätie: | 1.25 ... 32 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstupný prúd: | 5 A (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | 54 x 24 x 17 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




