- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZD-XL7005A DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZD-XL7005A DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZD-XL7005A DC/DCSkladom1,98 EUR1,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zníženie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 5 ... 80 V DC ; Výstupné napätie: 1.25 ... 20 V DC ; Výstupný prúd: 0.4 A (max) ;
| Typ: | Zníženie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 5 ... 80 V DC |
| Výstupné napätie: | 1.25 ... 20 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstupný prúd: | 0.4 A (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 31 x 17 x 16 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




