- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZU-4810-D2 DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZU-4810-D2 DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZU-4810-D2 DC/DCSkladom78,35 EUR63,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/DC ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Napájacie napätie: 8 ... 36 V DC ; Výstupné napätie: 8 ... 48 V DC ; Výstupný prúd: 5 A (max) ; Výkon: 100 W (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/DC |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Napájacie napätie: | 8 ... 36 V DC |
| Výstupné napätie: | 8 ... 48 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným multiotáčkovým potenciometrom (27 ot.) |
| Výstupný prúd: | 5 A (max) |
| Výkon: | |
| Minimálny rozdiel napätia medzi výstupom a vstupom: | 0 V |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 37 x 97 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




