- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/DC
- MODUL PREVODNÍKA PZU-XL6009-V2 DC/DC
MODUL PREVODNÍKA PZU-XL6009-V2 DC/DC
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA PZU-XL6009-V2 DC/DCSkladom3,20 EUR2,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/DC ; Napájacie napätie: 3 ... 32 V DC ; Výstupné napätie: 5 ... 35 V DC ; Výstupný prúd: 4 A (max) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/DC |
| Napájacie napätie: | 3 ... 32 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 ... 35 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | Regulácia presným potenciometrom |
| Výstupný prúd: | 4 A (max) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | 43 x 21 x 14 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





