- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-1500-12/230V VOLT Polska
MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-1500-12/230V VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-1500-12/230V VOLT PolskaSkladom211,47 EUR171,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 10.5 V ... 15.5 V DC ; Výstupné napätie: 225 V ... 235 V AC, 5 V DC - zásuvka USB ; Výkon: 1500 VA (dočasná práca), 1000 W (neprerušovaný chod) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 10.5 V ... 15.5 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 136 A (dočasne) max. 91 A (priebežne) |
| Výstupné napätie: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | |
| Účinnosť: | > 92 % (pri plnom zaťažení) |
| Ochrany: | Napätie pri odpojení záťaže (ochrana proti nadmernému vybitiu batérie) : 10.7 V ± 0.3 V |
| Hmotnosť: | 3.73 kg |
| Rozmery: | 342 x 210 x 101 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





