- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Meniče napätia
- DC/AC
- MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-4000-24/230V VOLT Polska
MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-4000-24/230V VOLT Polska
- Kompletné špecifikácie
MODUL PREVODNÍKA SINUS-PLUS-4000-24/230V VOLT PolskaSkladom359,35 EUR292,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ: Zvýšenie napätia, DC/AC ; Napájacie napätie: 21 V ... 31 V DC ; Výstupné napätie: 225 V ... 235 V AC, 5 V DC - zásuvka USB ; Výkon: 4000 VA (dočasná práca), 2000 W (neprerušovaný chod) ;
| Typ: | Zvýšenie napätia, DC/AC |
| Napájacie napätie: | 21 V ... 31 V DC |
| Vstupný prúd: | max. 182 A (dočasne) max. 91 A (priebežne) |
| Výstupné napätie: | |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Výkon: | |
| Účinnosť: | > 92 % (pri plnom zaťažení) |
| Ochrany: | Napätie pri odpojení záťaže (ochrana proti nadmernému vybitiu batérie) : 21.4 V ± 0.5 V |
| Hmotnosť: | 4.1 kg |
| Rozmery: | 400 x 215 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | VOLT Polska |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





