- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Kryty
- MODULÁRNA ZÁSUVKA KEYSTONE FX-SX9-1
MODULÁRNA ZÁSUVKA KEYSTONE FX-SX9-1
- Kompletné špecifikácie
MODULÁRNA ZÁSUVKA KEYSTONE FX-SX9-1Skladom3,34 EUR2,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Miesto pre konektory: 1 ks. pre moduly Keystone ; Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku) ; Farba: Biela ;
| Miesto pre konektory: | 1 ks. pre moduly Keystone, uhol 45 ° |
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku) |
| Materiál: | Umelá hmota UL94-0 |
| Farba: | Biela, RAL9003 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 80 x 80 x 30 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




