- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Dahua Imou
- Kamery
- MONITOROVACÍ SÚBOR KIT/IPC-B32P/FSP12 Wi-Fi Cell Go - 3 Mpx 2.8 mm IMOU
MONITOROVACÍ SÚBOR KIT/IPC-B32P/FSP12 Wi-Fi Cell Go - 3 Mpx 2.8 mm IMOU
- Kompletné špecifikácie
MONITOROVACÍ SÚBOR KIT/IPC-B32P/FSP12 Wi-Fi Cell Go - 3 Mpx 2.8 mm IMOUSkladom128,14 EUR104,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Uhol záberu: 98 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 7 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia, Poplachová siréna ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ac, PIR detektor ; Výstupné napätie: 6.2 V DC @ micro USB ; Výstupný prúd: 484 mA ; Výstupný výkon: 3 W ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 98 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 7 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n/ac - 2.4 GHz |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Zabudovaná pamäť: | 4 GB eMMC |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 88 x 60 x 41 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | ![]() |
FSP12 Solar Panel:
| Výstupné napätie: | 6.2 V DC @ micro USB |
| Výstupný prúd: | 484 mA |
| Výstupný výkon: | 3 W |
| Dĺžka káblov: | 2.75 m |
| Hmotnosť: | 0.3 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | 198 x 140 x 29 mm (bez držiaku) |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | DAHUA / IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





