- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- NABÍJACIA STANICA USB Y-2190D01-EU UNITEK
NABÍJACIA STANICA USB Y-2190D01-EU UNITEK
- Kompletné špecifikácie
NABÍJACIA STANICA USB Y-2190D01-EU UNITEKSkladom39,20 EUR31,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 V DC - výstup 1 ... 10 ; Výstupný prúd: 2.4 A - výstup 1 ... 10 ; Výstupný výkon: max. 60 W (celkom) ; Výstup: 10 x USB-A ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 V DC - výstup 1 ... 10 |
| Výstupný prúd: | 2.4 A - výstup 1 ... 10 |
| Výstupný výkon: | max. 60 W (celkom) max. 12 W - výstup 1 ... 10 |
| Výstup: | 10 x USB-A ( 10 x BC1.2 ) |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | Plast |
| Napájanie: | 20 V / 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.286 kg |
| Rozmery: | 238 x 118 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





