- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Nabíjačky akumulátorov
- NABÍJAČKA CHLFP/24/10 EUROPOWER
NABÍJAČKA CHLFP/24/10 EUROPOWER
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA CHLFP/24/10 EUROPOWERSkladom58,45 EUR47,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ batérie: 25.6 V : LiFePO4; Kapacita akumulátora: ≥ 20 Ah ; Nabíjací prúd batérie: 25.6 V : 10 A ; LED ukazovateľ;
| Typ batérie: | 25.6 V : LiFePO4 |
| Kapacita akumulátora: | ≥ 20 Ah |
| Typická doba nabíjania batérie: | |
| Nabíjací prúd batérie: | 25.6 V : 10 A |
| Napätie dobíjania akumulátora: | 29.2 V |
| Maximálny výstupný výkon: | 292 W |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LED obrazovka: | ![]() |
| Dĺžka káblov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 200 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Index of Protection: | ![]() |
| Trieda izolácia: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Rozmery: | 157 x 90 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | EUROPOWER |
| Záruka: | 1 rok |
Tovar zaradený v kategóriách






