- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NABÍJAČKA DO AUTA USB CAD33-GC Green Cell
NABÍJAČKA DO AUTA USB CAD33-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA DO AUTA USB CAD33-GC Green CellSkladom12,40 EUR10,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 12 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC - USB-C výstup, 3.6 ... 6.5 / 6.5 ... 9 / 9 ... 12 V DC - USB-A výstup ; Výstupný prúd: 3 / 3 / 2.5 A - USB-C výstup, 2 / 2 / 1.5 A - USB-A výstup ; Výstupný výkon: max. 48 W (celkom) ; Výstup: 1 x USB-C - PD, 1 x USB-A - Quick Charge 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery, Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 48 W (celkom) max. 30 W - Port USB-C max. 18 W - Port USB-A |
| Výstup: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 68 x 38 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




