- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-36AA Green Cell
NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-36AA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-36AA Green CellSkladom11,82 EUR9,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 12 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 3.6 ... 6.5 / 6.5 ... 9 / 9 ... 12 V DC - 2 x USB-A výstup ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A - 2 x USB-A výstup ; Výstupný výkon: max. 36 W (celkom) ; Výstup: 2 x USB-A - Ultra Charge ; Vybrané vlastnosti: Technológia rýchleho nabíjania - Green Cell Ultra Charge ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 3.6 ... 6.5 / 6.5 ... 9 / 9 ... 12 V DC - 2 x USB-A výstup |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A - 2 x USB-A výstup |
| Výstupný výkon: | max. 36 W (celkom) max. 18 W - Port USB-A |
| Výstup: | 2 x USB-A - Ultra Charge |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | 49 x 25 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




