- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Nabíjačky mobilných zariadení
- NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-38AC Green Cell
NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-38AC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA DO AUTA USB CADM-GC-38AC Green CellSkladom13,62 EUR11,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 12 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC - USB-C výstup, 3.6 ... 6.5 / 6.5 ... 9 / 9 ... 12 V DC - USB-A výstup ; Výstupný prúd: 3 / 2.22 / 1.67 A - USB-C výstup, 2.4 / 2 / 1.5 A - USB-A výstup ; Výstupný výkon: max. 38 W (celkom) ; Výstup: 1 x USB-C - PD, 1 x USB-A - Ultra Charge ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery, Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie Technológia rýchleho nabíjania - Green Cell Ultra Charge, PPS (Programmable Power Supply), ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | max. 38 W (celkom) max. 20 W - Port USB-C max. 18 W - Port USB-A |
| Výstup: | |
| Ochrany: | Protipožiarna ochrana |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.017 kg |
| Rozmery: | 49 x 25 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





