- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- NABÍJAČKA DO AUTA USB POWER-RIDE/54W-GC Green Cell
NABÍJAČKA DO AUTA USB POWER-RIDE/54W-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA DO AUTA USB POWER-RIDE/54W-GC Green CellSkladom16,64 EUR13,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 12 ... 24 V DC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A ; Výstupný výkon: max. 54 W (celkom) ; Výstup: 3 x USB-A - Quick Charge 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A |
| Výstupný výkon: | max. 54 W (celkom), 18 W / Port USB |
| Výstup: | 3 x USB-A - Quick Charge 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 77 x 40 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




