- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Nabíjačky akumulátorov
- NABÍJAČKA ERRET-SMART/4A Wittz
NABÍJAČKA ERRET-SMART/4A Wittz
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA ERRET-SMART/4A WittzSkladom20,28 EUR16,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ batérie: 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM, MF ; Kapacita akumulátora: 6 V : 1.2 Ah ... 30 Ah, 12 V : 1.2 Ah ... 120 Ah ; Nabíjací prúd batérie: 6 ... 12 V DC : 2 A (Pre motocykel), 12 V DC : 4 A (Pre auto) ; LCD obrazovka;
| Typ batérie: | 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM, MF |
| Kapacita akumulátora: | |
| Nabíjací prúd batérie: | |
| Napätie dobíjania akumulátora: | |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Dĺžka káblov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC / 50 : 60 Hz, 0.8 A |
| Spotreba energie: | max. 60 W |
| Hmotnosť: | 0.458 kg |
| Rozmery: | 199 x 82 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | Wittz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






