- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Nabíjačky akumulátorov
- NABÍJAČKA MW-SC4B MW POWER
NABÍJAČKA MW-SC4B MW POWER
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA MW-SC4B MW POWERSkladom26,10 EUR21,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ batérie: 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM ; Kapacita akumulátora: 6 V : 1.2 Ah ... 14 Ah, 12 V : 1.2 Ah ... 120 Ah ; Nabíjací prúd batérie: 6 V : 1 A, 12 V : 1 A / 4 A ; LCD obrazovka;
| Typ batérie: | 6 V, 12 V : olovený, Bezúdržbový olovený, AGM |
| Kapacita akumulátora: | |
| Nabíjací prúd batérie: | |
| Napätie dobíjania akumulátora: | |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Dĺžka káblov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Spotreba energie: | max. 70 W |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda izolácia: | Trieda II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | 194 x 75 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | MW POWER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







