- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Batéria
- Nabíjačky akumulátorov
- NABÍJAČKA VITAL-CHARGER+4X-AAA-800-GC Green Cell
NABÍJAČKA VITAL-CHARGER+4X-AAA-800-GC Green Cell
- Kompletné špecifikácie
NABÍJAČKA VITAL-CHARGER+4X-AAA-800-GC Green CellSkladom18,19 EUR14,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ batérie: Ni-MH : AAA, AA - Batérie sa nabíjajú nezávisle od seba, V sade : 4 x AAA HR03 - 800 mAh ; Nabíjací prúd batérie: AAA : 0.12 A, AA : 0.3 A ; Ochrany: Prehriatie, Proti prepätiu, Protiskratový ; LED ukazovateľ;
| Typ batérie: | |
| Nabíjací prúd batérie: | |
| Ochrany: | Prehriatie, Proti prepätiu, Protiskratový |
| LED ukazovateľ: | ![]() |
| LED obrazovka: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | LED - Indikácia nabíjania batérie |
| Napájanie: | 5 V DC, Zásuvka micro USB / Zásuvka USB-C |
| Hmotnosť: | 0.068 kg |
| Rozmery: | 99 x 72 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






